+

MONITORING TELEFONU KOMÓRKOWEGO I KOMPUTERA

Logo firmy mSpy Polska

Oprogramowanie dostarczane przez firmę mSpy-Polska do monitorowania telefonu komórkowego i komputera spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Program można zainstalować w komputerze, tablecie a nawet w telefonie. Informacje dotąd ukryte będzie można poznać w dogodnym czasie w naszym Panelu Kontorlnym. To właśnie tam wysyłane będą informacje o połaczeniach SMS-ach. Odczytanie każdego naciśnięcia klawisza jeszcze nigdy nie było takie proste.

 

 

 

Sprawdż co robi twoje dziecko online!!!

Monitoring telefonu komórkowego i komputera

W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej zagrożeń, czyhających na nasze dzieci, a większość z nich znajduje się w Internecie i środowisku rówieśniczym. Aby móc skutecznie chronić nasze pociechy, potrzebna jest wiedza o tym, czym dziecko się interesuje, jakie odwiedza strony internetowe i z kim się komunikuje. Taką wiedzę zapewnia oprogramowanie monitorujące mSpy Polska.

Zapewniając pracownikom sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy, należy liczyć się z ryzykiem, że pracownik zdobędzie wiedzę o firmie i jej tajemnicach, np. handlowych oraz, że powierzone mu urządzenia będą wykorzystywane w inny sposób niż zostały do tego przeznaczone. Instalując oprogramowanie monitorujące mSpy Polska chronisz siebie i swój biznes przed kradzieżą, jak również przed nieefektywnym wykorzystaniem urządzeń przekazanych pracownikom jako narzędzia pracy.

Instalacja mSpy jest bardzo prosta, potrafi ją przeprowadzić nawet dziecko. Po zakupie mSpy otrzymasz drogą email dane do logowania w Panelu Kontrolnym, gdzie przesyłane są wszystkie zebrane materiały. Właśnie w Panelu Kontrolnym będziesz mógł je przeglądać. mSpy Polska to aplikacja o charakterze szpiegowskim, której można używać zarówno w smartfonie, tablecie jak i komputerze. Aplikację można z powodzeniem zainstalować w telefonie z systemem ANDROID, iOs (Apple), Blackberry.

Pełen wykaz telefonów znajdziesz pod tym linkiem - WYKAZ TELEFONÓW. Równie łatwo poznasz tajemnice osób posługujących się komputerami z systemem Windows i MacOs. Aplikację wykorzystasz m.in. do przechwytywania wiadomości SMS i MMS, lokalizacji telefonu z dokładnością technologii GPS. Poznasz treść rozmów przeprowadzonych za pomocą komunikatorów internetowych. Poznasz nr telefonów przychodzących i wychodzących. Zakres funkcji mSpy jest bardzo rozległy. Instalując mSpy w komputerze przejrzysz zrzuty ekranu z częstotliwością jaką sam wybierzesz. Przy pomocy funkcji Keylogger przechwycisz każde naciśnięcie klawiatury.